Příjezd:

Odjezd:

Počet osob v apartmánu (1):
Počet osob v apartmánu (2):
Počet osob v apartmánu (3):
Počet osob v apartmánu (4):
Středisko:

Jméno objektu:

Klimatizace

Internet

Domácí mazlíček


CHORVATSKO 2022 - CHORVATSKO APARTMÁNY - UBYTOVÁNÍ CHORVATSKO


Je čas na změnu:

´vlny (chorvatsky valovi)´, které osvěží Vaši dovolenou ještě před jejím začátkem


Vážené dámy a pánové, milí příznivci Jadranského pobřeží,

rádi bychom Vám představili cestovní agenturu Valovi s.r.o. a online rezervační a informační systém www.ivalovi.com, které se specializují na nabídku ubytování v Chorvatsku.

Od ostatních podobně zaměřených cestovních agentur a kanceláří se odlišujeme tím, že objekty v naší nabídce jsme osobně navštívili, převážnou většinu z nich sami nafotili a po pečlivém uvážení zařadili do naší nabídky.

Vzniku naší cestovní agentury předcházely dlouholeté zkušenosti v oblasti cestovního ruchu a samozřejmě také cestovatelská vášeň a obliba jadranského pobřeží.

Na základě těchto zkušeností jsme vytvořili online rezervační systém, ve kterém se můžete rychle, přehledně a jednoduše orientovat. S naší pomocí si místo pro Vaši dovolenou vyberete během pár minut. Naším cílem není pouze zákazník spokojený, ale zákazník, který si s námi plní své sny a který se k nám jako klient opakovaně vrací. Nabízíme proto nejen placené služby, ale také individuální přístup a především vlastní zkušenosti a co nejvíce služeb informativního charakteru. Již při výběru dovolené snadno zjistíte dálniční a jiné poplatky či jízdní řády trajektů. Všichni, kteří toužíte po poznání chorvatské krajiny a památek, si mohou s pomocí našeho informačního systému naplánovat, cestou k moři nebo zpět, návštěvu některého z chorvatských národních parků, zámků či jiných památek.

Naše motto zní:

RYCHLE, JEDNODUŠE, KVALITNĚ, VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ, VŠE POD STŘECHOU VAŠEHO DOMOVA

Věříme, že výběr Vaší dovolené a získání všech potřebných informací pro Vás budou příjemným zážitkem a dovolená, kterou strávíte v některém z našich objektů, Vám dodá energii do celého dalšího roku.

Jsme dobře připraveni a těšíme se na Vás – tedy vzhůru do vln!!!

S úctou Vaše CA Valovi